SINE GIVE’S BACK - „Kindness changes everything“. 

miks me panustame?

 Usun, et koos saame muuta abivajajate maailma helgemaks ja säravamaks. Ehete-bränd SINE loodi, et ühildada sotsiaalne heaolu ning inspireerida naiselikku sära. 

kuidas me panustame? 

Panustame meie ühiskonna heaollu ning oleme koostööd teinud Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondiga. Sellest saigi meie lugu alguse, teha midagi head, kuid ühildada sealhulgas inspiratsioon ja ehete sära.  

Iga aasta Detsembrikuus annetame Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile igalt ehtepaarilt/küünlalt 1 €. 

meie disain? 

Ehete disainis olen alati olnud personaalse lähenemisega ning minu looming toob   Sinuni viimase aja trende. Meie ehetevalikust leiab julget ehetevalikut, kuid ka minimalistlikku - igaüks leiab oma. Sine bränd pärineb minu armastusest kristallide ja aksessuaaride vastu. Meie teekond sai alguse 2017. aasta novembris, kus tekkis välkidee teha heategevusprojekti. Nüüd on saanud SINE brändist meie igapäevane osa põhitöö kõrvalt, et tuua oma armsate klientideni erinevat ehetevalikut. Minu suurim inspiratsioon on Swarovski kristallide lai värvivalik, millega saame enda isikupärale palju juurde anda. 

Kõik Sine ehted on valmistatud niklivabast hõbedast 925 või on hõbe kaetud 18 karaadise roosa kulla kattega. Igal ehtel on proov, mis tagab toote kvaliteedi. Hõbeehted on prooviga 925, samuti üle kullatud ehetel on proov 925. Kasutame 100% Swarovski kristalle või Swarovski pärleid. Ehted pakime armastusega valmistatud käsitööpakenditesse. 

Sära Sines


Signe/ CEO