SÄRANIPID 

Kõik SINE ehted on valmistatud niklivabast hõbedast 925 või on hõbe kaetud 18 karaadise roosa kulla kattega. Igal ehtel on proov, mis tagab toote kvaliteedi. Hõbeehted on prooviga 925˚, samuti üle kullatud ehetel on proov 925˚.  

Ehete disainimisel kasutame 100% Swarovski kristalle või Swarovski pärleid. Hõbe on hästi painduv ning kristallid on kinnitatud spetsiaalse liimiga ja iga kristall on eraldi paigaldatud. Seetõttu on vaja erilist hoolt. 

Sära hoidmiseks, jälgi meie nõuandeid: 

  • Kriimustuste vältimiseks hoidke oma ehteid originaalpakendis või pehmes kotis. Ei soovita hoida ehete karbis, millele on sametine karedam põhi, see võib ehet kriimustada. Proovige ehteid ladustamisel lahus hoida. 
  • Ehete ja Swarovski kristalli sära hoidmiseks poleeri oma ehteid sageli pehme lapiga (näiteks prillilapp), et säilitada nende sära. Ärge kasutage selliseid tooteid nagu pehmepaber või paberrätikud, kuna need võivad ehteid kriimustada. 
  • Kandke ehteid ainult sobivate ülesannete jaoks, et ehete sära kestaks. Eemaldage ehted käte pesemisel, ujumisel, trenni tegemisel ja enne kehatoodete kasutamist. Säilitate ehete sära, kui väldite kokkupuuteid selliste ainetega nagu parfüümid, seebid, kreemid, meik, juuksevahendid, puhastusvahendid jne. 
  • Vältige kokkupuudet (st koputamist esemetele), mis võib kristalli kriimustada.  Ehted on õrnad ning võivad saada kahjustada kukkumise tagajärjel. Eriti hõbeehted võivad kriimustuda ja kaotada oma esialgse sära hooletul kandmisel. Vältige suurt kuumust.  
  • Ehted on kandmiseks ja nendega säramiseks. Kui jätate hõbeehte kauaks seisma ilma puhastamata, siis võib see tuhmuda, kuid poleerides taastab hõbe enda sära.
  • Ja viimaseks, eemalda ehted enne magama minekut. 

Jälgi meie juhiseid ning Sära Sine ehetes  ❤